Dziś Msza Święta o 7.00 ( zmiana tajemnic różańcowych) ,10.00 i 12.00 .
W tygodniu Msze Święte o godz. 7.00 i o 18.00  .

Poniedziałek – Święto Tomasza Ap.

Środa  –   przed Mszą Świętą o 18.00 różaniec i nowenna do MBNP , po Eucharystii spotkanie Wspólnoty Matek w Modlitwie .

Czwartek – I czwartek miesiąca , Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 .

Piątek – I piątek miesiąca , modlimy się za misje i składamy ofiary na ten cel, przed Mszą Świętą o 17.30 , Droga Krzyżowa , do chorych pojadę o 8.30 proszę o samochód .

Sobota – wspomnienie Świętego Jana z Dukli .

W przyszłą niedzielę Msze Święte o 7.00 , 10.00 i 12.00 .

Intencje Apostolstwa Modlitwy na miesiąc lipiec:
1. Módlmy się , aby katolicy stawiali w centrum swojego życia celebrowanie Eucharystii , która głęboko przemienia relacje międzyludzkie oraz otwiera na spotkanie z Bogiem i braćmi .
2.Módlmy się , aby czas wakacji i urlopów nie osłabił , ale odnowił nasze życie religijne , oraz praktykę codziennej modlitwy , niedzielnej Mszy Świętej i Komunii Świętej .