Dziś Msza Święta o 7.00 ( zmiana tajemnic różańcowych ) i 10.00 po nich nabożeństwo majowe  i  o 12.00 .
W tygodniu Msze Święte o godz. 7.00 i o 18.00 nabożeństwo majowe i Msza Święta .
Poniedziałek- Uroczystość Świętego Stanisława Bp. I męcz. Głównego patrona Polski i naszej diecezji .

Wtorek –  w Zawadzie o godz. 16.00 nasza młodzież przyjmie Sakrament Bierzmowania .

Środa –  po Mszy Świętej o 18.00 spotkanie Wspólnoty Matek w Modlitwie .

Sobota – Msza Święta o godz. 6.30 , nabożeństwo majowe i wyjazd na pielgrzymkę do Wadowic . O godz.18.00 nabożeństwo fatimskie , do niesienia Figury proszę : LSO , DSM , Rada Parafialna ,rodzice młodzieży bierzmowanej i Róża Ojców .

W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszego kościoła, Msze Święte o 7.00 ,10.00 i 15.00 nabożeństwo majowe i Msza Święta .  Dziękuję za posługę samochodem do chorych Panu Edwardowi Matłok .

Intencje Apostolstwa Modlitwy na miesiąc maj :
1.Módlmy się , aby ruchy i grupy kościelne każdego dnia na nowo odkrywały swoją misję ewangelizacyjną , oddając swoje charyzmaty na służbę w potrzebach świata .
2.Módlmy się , za dzieci I Komunijne i młodzież bierzmowaną , aby umiłowały świat prawdziwych wartości .

Urząd Gminy Dębica informuje o możliwości wykonania bezpłatnych badań w ramach programu -Profilaktyka 40 plus .
Badania będzie można wykonać 13.05. 2023r. (sobota ) w stołówce szkolnej w Stasiówce w godz. 7.00 – 10.00 .Na badania należy umówić się pod nr telefonu 517 194 743 .