Dziś Msza Święta o 7.00 ,10.00  i  o 15.00 nabożeństwo majowe i Msza Święta , koniec okresu Wielkanocnego , czas Komunii Świętej Wielkanocnej trwa nadal , aż do Niedzieli Trójcy Świętej włącznie .
W tygodniu Msze Święte o godz. 7.00 i o 18.00 nabożeństwo majowe i Msza Święta .

Poniedziałek –  Święto NMP Matki Kościoła .

Środa  –  Święto Nawiedzenia NMP , zakończenie nabożeństw majowych .

Czwartek  – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – I czwartek miesiąca od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu .

Piątek – I piątek miesiąca , modlimy się i składamy ofiary na misje , Droga Krzyżowa o godz. 17.30 , do chorych pojadę o 8.30 proszę o samochód .

Sobota – I Sobota miesiąca , nabożeństwo I sobotnie .

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy , Msze Święte o 7.00 , 10.00 i 12.00 , po Mszy o godz.7.00 zmiana tajemnic różańcowych – zakończenie czasu Komunii Świętej Wielkanocnej .Dziękuję Panu leśniczemu za brzózki na Zielone Święta . W przyszłą niedzielę będziemy gościć członków Wspólnoty Cenacolo , którzy złożą swoje  świadectwo . Będzie można ich wesprzeć materialnie kupując dewocjonalia wykonane przez nich .