Dziś Święto Przemienienia Pańskiego , Msza Święta o 7.00 i 11.00 , na Mszy Świętej o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych .W tygodniu Msze Święte poniedziałek , wtorek , czwartek i sobota o godz. 7.00 , a w środę i piątek o 18.00 .

Wtorek  – wspomnienie Świętego Dominika .

Środa  –  Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża , patronki Europy ,przed Mszą Świętą o 18.00 różaniec i nowenna do MBNP  .

Czwartek – Święto św. Wawrzyńca Diakona i męcz.

Piątek – wspomnienie św. Klary , przed Mszą Świętą różaniec do Najświętszej Krwi Pana Jezusa  .

W przyszłą niedzielę Msze Święte o 7.00 , 10.00 i 15.00 Nabożeństwo Fatimskie . Do niesienia Figury Matki Bożej proszę kolejno : Róża Ojców , DSM,  wierni chętni . Na Mszach Świętych składka na potrzeby naszego kościoła . Dziękuję za posługę samochodem do chorych Panu Grzegorzowi Miazga .

Dziękuję za sprzątanie kościoła , kwiaty , a na ten tydzień  proszę rodziny państwa : Teresa Chmiel, Wioletta Świątek, Agata Wodzisz, Zofia Dubiel, Agata Wróbel, Marta Mądro.

Apostolstwo Modlitwy na miesiąc sierpień :
1.Módlmy się, aby Światowy Dzień Młodzieży w Lizbonie pomógł młodym ludziom wyruszać w drogę i dawać świadectwo Ewangelii własnym życiem.
2.Módlmy się , aby młodzież naszej parafii była wierna praktyce codziennej modlitwy .