Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła . Dziś Msza Święta o 7.00 ,10.00 ( procesja wokół kościoła ) i o 12.00 , zbiórka do puszek na UPJPII .
W tygodniu Msze Święte o godz. 7.00 i o 18.00 z procesją Eucharystyczną .

Poniedziałek – wspomnienie bł. Romana Sitki kapłana i Towarzyszy męcz.

Wtorek – wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy, o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie , do niesienia Figury proszę : LSO ,DSM, Róża Matek Danuty Kruch, Marii Krasoń i Zofii Siop.

Środa  –  wspomnienie bł. Michała Kozala Bpa. i męcz., przed Mszą Świętą o 18.00 różaniec i nowenna do MBNP .

Czwartek  – zakończenie Oktawy Bożego Ciała , błogosławieństwo wianków i dzieci .

Piątek –  Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa ,przed Mszą o 18.00 różaniec do Najświętszej Krwi Pana Jezusa , po Mszy procesja Eucharystyczna wokół kościoła . Jest to Dzień Modlitw o Świętość Życia Kapłańskiego i nie ma postu.

Sobota – Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP . Proszę na sobotę na godz. 9.00 rodziny od nr 51- 100 do pracy przy kościele i cmentarz , jako przygotowanie parafii do odpustu .

W przyszłą niedzielę  Msze Święte o 7.00 , 10.00 i 12.00 , Diecezjalne Święto Rodziny .