Dziś Msza Święta o 7.00 ,10.00  i o 12.00 , zakończenie czasu Komunii Świętej Wielkanocnej .
W tygodniu Msze Święte o godz. 7.00 i o 18.00 .

Poniedziałek – wspomnienie Świętego Bonifacego Bp i męcz .

Środa  –  wspomnienie bł. Zbigniewa Strzałkowskiego kapłana i męcz., przed Mszą Świętą o 18.00 różaniec i nowenna do MBNP , po Eucharystii spotkanie Wspólnoty Matek w Modlitwie .

Czwartek  – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa i Boże Ciało . Msze Święte o godz. 7.00 i 10.00 z procesją do czterech ołtarzy , składka na hospicja. Proszę o przygotowanie ołtarzy jak co roku , Druhów Strażaków proszę o niesienie baldachimu , dzieci do sypania kwiatów , dzwonienia i tak przez całą oktawę .

Piątek –  przed Mszą o 18.00 różaniec do Najświętszej Krwi Pana Jezusa .

Sobota – Msza Święta o 7.00 z procesją Eucharystyczną .

W przyszłą niedzielę  Msze Święte o 7.00 , 10.00 ( procesja wokół kościoła ) i 12.00 składka do puszek na UPJP II . Na Mszach Świętych składka na potrzeby naszego kościoła . Dziękuję Panu Mariuszowi Ciebień za posługę samochodem do chorych . Od 1.06. księża sercanie odprawiają Msze Gregoriańskie za + Jana Śliwy .

Intencja Apostolstwa Modlitwy na miesiąc czerwiec:
1.Módlmy się, aby wspólnota międzynarodowa podjęła konkretne działania , zmierzające do zniesienia tortur, zapewniając wsparcie ofiarom i ich rodzinom.
2.Módlmy się , aby nie słabła miłość do Jezusa obecnego w Eucharystii oraz zapał do adoracji .