Dziś Msze Święte o 7.00 ,10.00 i o 15.00 Różaniec i Msza Święta , później spotkanie Zespołu Synodalnego. W tygodniu Msze Święte o 7.00 , po tej Mszy różaniec prowadzą wszyscy wierni, wieczorne nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00prowadzą : poniedziałek kl.IV, wtorek kl. V ,środa kl. VII , czwartek kl. VIII piątek DSM , w sobotę Róże Różańcowe.
Poniedziałek – Święto Świętego Łukasza Ewangelisty .
Środa – wspomnienie Świętego Jana Kantego .
 Piątek–   uroczystość Świętego Jana Pawła II .
Sobota – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 12.00.
W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny , Msze Święte o godz.7.00, 10.00 i o 15.00 , różaniec  i Msza Święta ,składka na misje . Rozpoczynamy Tydzień Misyjny . Dziękuję za złożone  dary w naturze dla naszego Seminarium  i tym którzy je zebrali i przywieźli oraz paniom ,które pracowały przy kościele . Proszę w tym tygodniu rodziny odpowiedzialne za sprzątanie cmentarza w tym roku o uporządkowanie go przed uroczystością Wszystkich Świętych .