Dziś Msze Święte o 7.00 ,10.00, i 12.00 ,po Mszach nabożeństwo majowe .                                             W tygodniu Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00 z nabożeństwami majowymi. W poniedziałek , wtorek i środę modlimy się o dobre urodzaje ( nie ma procesji do Krzyża ).

Poniedziałek – wspomnienie Świętego Stanisława Papczyńskiego . Obchodzimy również 100 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II .

Piątek –rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego .

Sobota – Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00 do 12.00.

W przyszłą Niedzielę- Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, Msze Święte o 7.00 , 10.00 i  12.00 , po Mszach nabożeństwo majowe. Obowiązuje obecność 35 osób na Mszy Świętej ,a w kościele dolnym 30 osób, można uczestniczyć również stojąc wokół kościoła  ( zachowując odległość 2 m. między sobą ). Nadal obowiązuje dyspensa od niedzielnego obowiązku uczestniczenia na Eucharystii, korzystajmy z Mszy Świętej transmitowanej przez media . Na naszej stronie internetowej są podawane na cały tydzień czytanki majowe opracowane przez ks. Grzegorza Barana przygotowujące nas do przeżycia 100- lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Zawadzkiej .

INTENCJE MSZALNE                             18.05.20r.

7:00 + Józefa Ragana od kuzyna Jana i Ewy Bieszczad .

18:00 W intencji ks. Bogusława w rocznicę święceń .

7:00+Łucji Ziarnik od kuzyna Czesława Zając z rodziną .

18:00 Z prośbą o dobre urodzaje i Boże błogosławieństwo w rodzinach w naszej parafii .

7:00 +Marii Dzik od siostry Bogusławy z rodziną z Latoszyna .

18:00 W intencjach Angeliki z okazji urodzin , podziękowanie i prośba .

7:00+ Mariana Strzałki od Haliny i Leszka Strzałki z rodziną .

18:00 W intencjach rodziców + Artura Krasonia od pracowników Szkół Specjalnych w Dębicy .

7:00 + Wiktorii i Stefana Dobrowolskich w rocznicę śmierci Wiktorii .

18:00 W intencjach Anny i Eugeniusza w 25 rocznicę ślubu .

7:00 +Marii Filip w 1 rocznicę śmierci i męża Hieronima.

12:00 W intencjach parafian.

7:00 + Heleny Ciszek w rocznicę śmierci i męża Józefa .

10:00 Z róży Heleny Kędzior o zdrowie i potrzebne łaski dla członkiń róży i ich rodzin i opiekę Matki Bożej .

12:00 + Kazimierza Wróbel w 15 rocznicę śmierci .