Dziś Msze Święte o 7.00, 10.00 i 12.00.

Poniedziałek –Wspomnienie Świętej Jadwigi Królowej, Msza Święta o 7.00.

Wtorek –  Msza Święta o 7.00  , o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z rodzicami , które odbędzie się w naszym kościele 23.06. o godz. 18.00 . Sakramentu udzieli abp. Henryk Nowacki .

Środa – Msza Święta o godz.7.00 i 18.00 wcześniej Różaniec i Nowenna do MBNP.

Czwartek- Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało . Zgodnie z wytycznymi Ks. Bpa . nie ma procesji do 4 ołtarzy , po Mszach o godz. 7.00 i 10.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła . Wierni stoją wokół kościoła w odległości 2 m. od siebie . Nie ma dzieci sypiących kwiaty , nie ma feretronów i sztandarów . Proszę druhów strażaków o niesienie baldachimu.  Podobnie będzie przez całą oktawę Bożego Ciała .W Boże Ciało składka na cele charytatywne .

Piątek –Msza Święta z procesją o godz. 18.00.

Sobota – Msza Święta z procesją o godz.7.00 – nie ma nabożeństwa Fatimskiego.

W przyszłą Niedzielę Msze Święte o 7.00 , 10.00 i  12.00 po Mszach procesja. Składka na potrzeby naszego kościoła .

Intencja Apostolstwa Modlitwy:

1.Módlmy się , aby ci którzy cierpią odnaleźli drogi życia , pozwalając się dotknąć Sercu Jezusa.

2. Intencja parafialna : Módlmy się , aby ci , których obezwładnia zbytni lęk , w Jezusie odnaleźli pokój i radość serca.

INTENCJE MSZALNE                             08.06.20r.

7:00 +Tadeusza Puchały od Marii i Stanisława Krasoń z rodziną.

7:00+ Henryka Struzika od Józefa i Ireny Chmiel z rodziną .

7:00+Zdzisława Mądro w 17 rocznicę śmierci.

18:00 + Jana i Anny Krasoń w20 rocznicę śmierci Anny.

Czwartek- Boże Ciało

7:00 W intencji Parafian .

10:00 W intencjach Anny i Sławomira w 15 rocznicę ślubu .

18:00 W intencjach Ireny w 60 rocznicę urodzin z prośbą o zdrowie – od syna Wojciecha z rodziną .

7:00 + Romana Kurnyty od sąsiadów Danuty i Marcina Rybskich .

7:00 + Janiny i Władysława Śliwa i syna Władysława .

10:00+Krystyny Sierant z okazji urodzin od syna Dariusza z rodziną .

12:00 +Marii Kędzior w 14 rocznicę śmierci i męża Karola – od synów z rodzinami.