Dziś Msze Święte o 7.00 ,10.00, i 12.00 . Dla wszystkich pragnących przyjąć Komunię Świętą ,będzie Ona udzielana w niedzielę od godz. 10.45. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny .

Poniedziałek –Msza Święta o godz. 7.00.

Wtorek –Msza Święta o 7.00.

Środa – Święto Świętej Katarzyny ze Sieny .Msza Święta o godz. 18.00, wcześniej Różaniec i Nowenna do MBNP.

Czwartek- Msza Święta o 7.00 po Mszy Pierwsze Nabożeństwo Majowe .

Piątek – I piątek miesiąca ,Msza Święta o godz. 7.00 i 18.00, składka na potrzeby Misji . Dalej obowiązuje dekret Biskupa zabraniający odwiedzin chorych na I piątek , ale gdyby ktoś potrzebował kapłana z posługą sakramentalną , proszę o powiadomienie.

Sobota – Uroczystość NMP Królowej Polski , Msze Święte o godz. 7.00, 10.00 i 12.00 . Ponieważ Niedziele Wielkanocne mają najwyższą rangę wśród uroczystości liturgicznych , dlatego Uroczystość NMP Królowej Polski przeniesiona zostaje na sobotę .

Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza , Msze Święte o 7.00 , 10.00 i  12.00 . Na Mszy Świętej o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych , po Mszach odśpiewamy Litanie Loretańską .Obowiązuje obecność 20 osób na Mszy Świętej, można uczestniczyć również stojąc wokół kościoła  ( zachowując odległość 2 m. między sobą ) jak i w kościele dolnym też 20 osób . Przypominam o obowiązku noszenia maseczki przykrywającej usta i nos .Nadal obowiązuje dyspensa od niedzielnego obowiązku uczestniczenia na Eucharystii, korzystajmy z Mszy Świętej transmitowanej przez media  .

INTENCJE MSZALNE                             27.04.20r.

7:00 +Rozalii Ligęska od Bogumiły i Mariana Matłok .

7:00+ Tadeusza Puchały od Ewy i Józefa Kędzior .

18:00 W intencjach Małgorzaty i Wacława w 25 rocznicę ślubu od dzieci .

7:00+ Henryka Struzika od Justyny i Wojciecha Rybskich  .

7:00 + Siostry Genowefy Ragan .

18:00  Podziękowanie za udaną operacje , z prośbą o zdrowie i opiekę dla całej rodziny .

Sobota- Uroczystość Królowej Polski

7:00 + Zygmunta Guzik z okazji imienin i żony Ludwiki.

10:00 W intencjach Róży Pani Danuty Kruch.

12:00 W intencjach OSP Stasiówka .

7:00+ Marii Stanisława Kliś w rocznicę śmierci .

10:00+ Emilii i Juliana Wodzisz .

12:00 Podziękowanie Matce Bożej za opiekę .