Dziś Niedziela Dobrego Pasterza modlimy się o powołania do służby w Kościele. Msze Święte o 7.00 ,10.00, i 12.00 .Po Mszach nabożeństwo majowe . Dla wszystkich pragnących przyjąć Komunię Świętą ,będzie Ona udzielana w niedzielę od godz. 10.45. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania .                    W tygodniu Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00 z nabożeństwami majowymi.

Poniedziałek – Wspomnienie Świętego Floriana patrona  strażaków.

Środa – Święto Świętych Ap. Filipa i Jakuba .

Czwartek- I czwartek miesiąca od godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu .

Piątek – Uroczystość Świętego Stanisława Bp. i Męcz, głównego patrona Polski i diecezji , nie obowiązuje post .

Przyszła niedziela to II Niedziela Miesiąca składka na potrzeby naszego kościoła, Msze Święte o 7.00 , 10.00 i  12.00 , po Mszach nabożeństwo majowe. Obowiązuje obecność 20 osób na Mszy Świętej, można uczestniczyć również stojąc wokół kościoła  ( zachowując odległość 2 m. między sobą ) jak i w kościele dolnym też 20 osób . Przypominam o obowiązku noszenia maseczki przykrywającej usta i nos .Nadal obowiązuje dyspensa od niedzielnego obowiązku uczestniczenia na Eucharystii, korzystajmy z Mszy Świętej transmitowanej przez media . Na naszej stronie internetowej będą podawane na cały tydzień czytanki majowe opracowane przez ks. Grzegorza Barana przygotowujące nas do przeżycia 100- lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Zawadzkiej .

Intencja Apostolstwa Modlitwy

1. Módlmy się , aby diakoni, wierni służbie Słowa i ubogich, byli ożywiającym znakiem dla całego Kościoła .

2.Módlmy się o zgodę i wzajemna życzliwość w rodzinach i w sąsiedztwach  naszej parafii.

INTENCJE MSZALNE                             04.05.20r.

7:00 +Edwarda Pociask .

18:00 + Marka Łukaszewskiego w 7 dzień po śmierci od mamy.

7:00+Romana Kurnyty od Janusza i Magdaleny Krasoń .

18:00 W intencjach Emilii w 80 rocznicę urodzin.

7:00 + Edwarda Parysa od sąsiadów rodziny Cieśla .

18:00 + Stanisławy , Eugeniusza, Józefa, Andrzeja Łukaszewskich , Marii Stanisława Struzik.

7:00+Kazimiery Sidor od wnuczki Eweliny z mężem .

18:00+ Stanisława Strzałka z okazji imienin.

7:00 + Ewy Dobrowolskiej od rodziny Kolebuk .

18:00 + Stanisława Nykla .

7:00 +Franciszka Tomasiak od sąsiadów rodziny Struzików i Malinowskich .

7:00+ Wojciecha Marii Kędzior, Katarzyny Ciebień .

10:00+Stanisława Matłok i Stanisława Ligęska z okazji imienin.

12:00W intencjach Agaty i Marka w 30 rocznicę ślubu- od dzieci.