Dziś Msze Święte o 7.00, 10.00 i 12.00, po Mszach składka do puszek na Uniwersytet JPII .                               W liturgii :
Poniedziałek- Msza Święta o 7.00 i 18.00 , zakończenie Nowenny do Ducha Świętego .
Wtorek – Msza Święta o godz. 7.00 , Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 15.00 . O godz. 18.00 nasza młodzież przyjmie Sakrament Bierzmowania .
Środa – Uroczystość Narodzenia  Świętego Jana Chrzciciela , Msza Święta o godz. 7.00 i 18.00 wcześniej Różaniec i Nowenna do MBNP .
Czwartek-Msza Święta o 7.00 .
Piątek – Zakończenie Roku Szkolnego , Msza Święta o godz. 9.00 i 18.00 , wcześniej Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Sobota – Msza Święta o godz. 7.00 –wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy. Bardzo proszę o prace na cmentarzu .
 W przyszłą Niedzielę Odpust Parafialny ,Msze Święte o 7.00  i Suma Odpustowa o godz.11.00. Celebransem i Kaznodzieją będzie ks. Krzysztof  Fejkiel, wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Procesja Odpustowa podobnie jak w Boże Ciało i przez Oktawę .Podobnie jak w ubiegłym roku można będzie wesprzeć finansowo chorego Szymona .

Dziękuję Druhom Strażakom za ich służbę w Boże Ciało i przez całą Oktawę  i wszystkim biorącym udział w procesjach .